DSC_0472 (Kopiowanie) DSC_0506 (Kopiowanie)

Zajęcia są adresowane do dzieci w wieku od 1,5r do 3 r.ż oraz ich opiekunów.

Pewnie nie raz słyszysz w domu słowo „nie”, „ja sam/a”. Pewnie nie raz zastanawiasz się skąd tyle energii w tak młodym człowieczku. Pewnie nie raz brakuje Ci pomysłów na ciekawe zabawy ze swoim dzieckiem. Jeśli tak jest, to koniecznie zgłoś się do nas, ponieważ mamy mnóstwo rozmaitych koncepcji na spędzenie czasu z twoją pociechą. W trakcie zajęć dzieci będą tańczyć, skakać, pokazywać, słuchać, doświadczać, kleić, malować itp. Oprócz tego nawiążą kontakty z rówieśnikami, a Ty miło i aktywnie spędzisz czas ze swoim dzieckiem oraz zdobędziesz nowe pomysły na wspólne zabawy.

Zajęcia, które proponujemy, rozwijają umysł dzieci, uwrażliwiają zmysły i wspomagają abstrakcyjne myślenie. Poza tym, pozwalają eksperymentować, doświadczać i przeżyć niezwykłą przygodę. Będziesz miał/a niesamowitą okazję zaobserwować zachowanie swojego dziecka w grupie rówieśniczej oraz w kontakcie z obcymi osobami dorosłymi – co pozwoli Ci, małymi krokami, przygotować pociechę do tego momentu, gdy po raz pierwszy pójdzie do przedszkola.

Czas trwania zajęć: 90 min
I część – ruchowa, muzyczna

PRZERWA – swobodna zabawa dzieci
II część – twórcza

* KOSZT ZAJĘĆ 27zł – jednorazowe spotkanie (pierwsze zajęcia w TOTU są bezpłatne)

KARNET MIESIĘCZNY 4spotkania 100zł – karnet jest ważny przez 6 tyg od zakupu

KARNET DWUMIESIĘCZNY 8spotkań 180zł – karnet jest ważny przez 10 tyg od zakupu

KARNET MOŻNA WYKORZYSTYWAĆ NA ZAJĘCIACH „KREATYWNIE Z DZIECKIEM” ORAZ „MAŁY ARTYSTA” – po uprzednim powiadomieniu prowadzącego 503 919 979

 

20140816_111749