NASZĄ MISJĄ  jest stworzenie miejsca, w którym dziecko będzie się czuło rozumiane i kochane. Kładziemy nacisk na podmiotowe traktowanie każdego małego człowieka, indywidualne podejście do rozwoju i jego potrzeb oraz wspieranie wewnętrznej motywacji. Chcemy kształtować adekwatne poczucie własnej wartości każdego dziecka, uczyć empatii i współistnienia. Pragniemy towarzyszyć przedszkolakom w ich odkrywaniu rzeczywistości oraz rozwijaniu ich kreatywności. Doświadczać będziemy różnych emocji, aby dbać o rozwój inteligencji emocjonalnej. Z pełnym przekonaniem powtarzamy słowa J. Korczaka „nie ma dzieci, są ludzie” i  z tym mottem ruszamy z naszym przedszkolem, bo najważniejsze jest, by traktować dzieci tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani – a to zaowocuje w przyszłości.

W swojej pracy opieramy się na metodzie „Porozumienia bez Przemocy” Marshalla Rosenberga i w tej dziedzinie wciąż odkrywamy nowe płaszczyzny… Wciąż poszukujemy dróg i doświadczamy różnych emocji na spotkaniach, warsztatach i podczas dawania sobie empatii.

Podwórko jest naszą niezbędną i ulubioną częścią dnia – niezależnie od pogody.

Dla nas ważne jest, aby wzbudzać w dzieciach motywację wewnętrzną, dlatego nie stosujemy żadnych nagród ani kar – my po prostu jesteśmy, rozmawiamy, wspólnie analizujemy, zastanawiamy się i dajemy czas… Próbujemy wspólnie ustalić potrzeby oraz emocje jakie się za tym kryją.

Wspólnie z nami postaraj się, zmienić wizję przedszkolnej „edukacji”,  aby ten młody człowiek czuł się akceptowany, takim jaki jest, aby dostał dużą dawkę empatii, szacunku i miłości. Prawa do własnego zdania, uczuć. Razem pokażmy młodym ludziom, że w życiu ważna jest relacja z drugim człowiekiem. Kochani rodzice – to co damy młodemu człowiekowi na początku jego życia, pomoże mu spojrzeć na Świat z własnej perspektywy, z szacunkiem do drugiego człowieka.

Minimalizm w dzisiejszym świecie jest bardzo potrzebny, by nie pogubić się w gąszczu oczekiwań i potoku słów.

W naszym  PRZEDSZKOLU TOTU realizujemy podstawę programową oraz naukę języka angielskiego.

Poza tym będziemy prowadzić:

 • gry i zabawy edukacyjne, integracyjne;
 • zajęcia twórczego i kreatywnego myślenia;
 • zajęcia artystyczne;
 • bajkoterapię;
 • rytmikę;
 • zajęcia plastyczne rozwijające motorykę małą;
 • zajęcia wspomagające procesy uwagi;
 • zajęcia logopedyczne;
 • zajęcia rozwijające kompetencje językowe i umiejętność komunikacji;
 • zajęcia na świeżym powietrzu korzystając z naszego, przestronnego podwórka

DSC_0479 (Kopiowanie)

DSC_0481 (Kopiowanie)DSC_0470 (Kopiowanie)

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00

Cennik:

 • 750 zł – czesne + stawka żywieniowa (15 zł dziennie)

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz